2022 Yaz Gelinlik Modelleri

Özellikle Yazın söz, nişan ve evlilik sezonu açılması ile gelinlerimiz kendi zevklerine uygun gelinlik modelleri ürünlerini seçerken, kendi zevklerine göre seçtikleri modeller seçimlere göre sıradışı modellere de dönüşebiliyor. İsteyen kısa etekli model, isteyen uzun yırtmaçlı veya dekolteli modeller seçilirken, sırt detaylı modeller de oldukça revaçta olan modeller arasında diyebiliriz.

Gelinlik modellerinde kısa kol uzun etek veya uzun kol sıradışı etek modelleri tercih edilirken, tasarımlar arasında püsküllü veya transparan, askılı veya uzun etekli modeller genelde gelinlerin tercihleri arasında yer alıyor ve düğünlerinde kendilerinden bolca söz ettirmek isteyen gelin adayları, transparan veya mütevazi gelinlik modelleri tercih edebiliyorlar.

Bayanların zevkine göre Askılı veya boğazlı gelinlik modelleri tercih edilirken, sizler de takdir edersiniz ki hanımların ercihleri birbirini tutmuyor ve buda gelinlik satan kullanıcıların bir çok çeşit ve model çıkarmasına sebeb oluyor da diyebiliriz.

Gelinlik Modellerinde kimileri derin dekolteli ürünler tercih ederken, kimileri ise daha mütevazi tasarımlar tercih edebiliyor. Eski zamanlarda duvak şart iken şuanda Gelinlerin duvak takıp takmamaları da kendi tercihleri arasında bulunuyor. Duvak yerine taç yada çiçeklerden yapılma tasarım taç modelleri de tercih ediliyor da diyebiliriz.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir